Ťažné popruhy šité na mieru
25. novembra 2016
Internacional dog shows 2016
1. decembra 2016

Bonitácia a rebonitácia psov a súk plemena nemecký ovčiak

Bonitácia a rebonitácia psov a súk plemena nemecký ovčiak

Dňa 29.10.2016 sa v Spišskej Novej Vsi, Bonitácia a rebonitácia psov a súk plemena nemecký ovčiak, ktorej sa zúčatnilo približne 32 psov a súk. Aby sme si bližšie povedali čo to vlastne Bonitácia a rebonitácia psov a súk znamená, tu psy a suky nesúťažia a neumiestňujú sa, ale získavajú chovnosť. aby mohli mať krytia o svojom rodokmene pre štence. Toto je vrchol uchovnenia ak pes má bonitáciu a po 2 rokoch si ju obháji, to isté aj suka.
Tejto akcie sa zúčastnil aj Ladislav Janespal kynológ nášho klubu so svojim psom Ulko Vlady - Sal rebonitácia: 5JX5/45N, kde získali doživotné uchovnenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *