Cestovanie so psom mimo štátov EU
5. mája 2016
Cestovanie so psom v EU
5. mája 2016

Dovolenka so psom na Slovensku

Dovolenka so psom na Slovensku

Miesta na Slovensku, kde sa môžte kľudne ubytovať so psom na Slovensku

Tipy na chaty, chalupy, penzióny, hotely, kam môžete prísť a ubytovať sa svojim domácim miláčkom.

 

Ubytovanie na chate neďaleko Bojníc – dve susediace, úplne samostatné chalupy s vlastnými dvormi, s kapacitou 14 a 10 osôb /spolu 24/ len 80 minút od Bratislavy – neďaleko Bojnice a Partizánske, výborná cena pre víkendové pobyty pre veľké partie alebo letné prázdninové dovolenky na chatách a chalupách.

Penzión na Orave – penzión s bazénom a vitálnym svetom – krásny interiér – vypnite na ORAVE! Priestor vhodný na usporadúvanie firemných akcií, menších osláv alebo reprezentačných stretnutí a 2 elegantné školiace miestnosti.

Drevenica na Liptove – chalupa na Liptove, na izbách sprchy a kuchynský kút, spoločenská miestnosť s kozubom. Klasický vidiecky štýl je spojený s najmodernejšou technikou tvorí osobitú atmosféru chalupy. Kapacita 8-12 osôb.

Chata na Kysuciach – PRIESTRANNÁ CHALUPA PRE VIAC HOSTÍ s pekným interiérom s biliardom, krbopecou… Chalupa získala ocenenie ,,Chalupa roka” v relácii Chalupárium, v ktorej sme ju reprezentovali spolu s Michalom Dočolomanským.

Apartmánový dom v Zázrivej – apartmánový dom s 2 apartmánmi situovaný na pokojnom mieste v obci Zázrivá. Obidva apartmány sú zhodne vybavené. Nachádzajú sa v jednom objekte, každý z nich však má samostatný vchod zvonku. Členité izby, vhodné pre veľké skupiny aj pre malé rodiny.

Chata pri Kubínskej Holi – pekná drevená chata v lese, 3km od ski parku na Kubínskej holi. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, na zimnú a letnú dovolenku. Turistika a prechádzky – priamo od chaty.

Ubytovanie v Čiernom Balogu na Horehroní – ubytovanie v apartmáne, v centre obce v samostatnej časti rodinného domu. V blízkosti objektu je nástupná stanička Čiernohronskej železničky.

Drevenica v Nízkych Tatrách – chata – drevenica v Závadke nad Hronom pre jednu až dve rodiny, pri Hrone, veľký pozemok, vlek dostupný pešou chôdzou /200m. Vo dvore altánok s krbom a osvetlením.

Ubytovanie v Mengusovciach – Vysoké Tatry – ubytovanie vo veľmi peknom samostatnom dome s veľkou záhradou a vonkajším krbom v obci Mengusovce, výborná poloha pre hostí, ktorí chcú podnikať celodenné turistické a kultúrno-historické výlety v regióne Spiša a Vysokých Tatier.

Penzión vo Vysokých Tatrách – penzión vo Vysokých Tatrách s wellness výbavou, priestrannými apartmánmi, vhodné pre hostí s vysokými nárokmi na ubytovanie. K dispozícii je kuchyňa s možnosťou prípravy jedál, spoločenská miestnosť s biliardom a krbom, RELAX centrum a letná záhrada s krbom.

Horský hotel neďaleko Handlovej – hotel v malebnom prostredí Kremnických vrchov pri Bojniciach. Vnútorný bazén s teplotou 32st, hotelové kúpalisko, 2 vleky s nočným lyžovaním iba 300 m od hotela, bežecké trate, jazda na snežnom skútri, požičovne lyží.

Chata – Martinské Hole – chata pod Martinskými hoľami s 5- timi samostanými apartmánmi v atraktívnom horskom prostredí. Benefit chaty: každý apartmán má samostatný vstup a komplexné vybavenie

Chata v chatovej osade v Podsuchá – chata v chatovej osade Podsuchá, v prostredí Národného Parku Veľká Fatra neďaleko obce Vlkolínec a lyžiarskeho strediska Donovaly. Členité izby pre 8-15 osôb, vhodná pre rodinnú dovolenku, lyžovačku alebo víkend párty.

Penzión pri jazere pri Banskej Štiavnici – penzión na brehu jazera /tajchu/ v Štiavnických Baniach len 6km od Banskej Štiavnice s príjemným letným posedením, s výbornou kuchyňou /možnosť domácej stravy aj stravy pre hostí s bezlepkovou diétou/. Okolie: Banská Štiavnica, Svätý Anton, Kremnica, tajchy v okolí, aquapark vo Vyhniach.

Penzión pri Banskej Štiavnici – rodinný penzión vo Sv. Antone, 6 km od Banskej Štiavnice. Ponúka reštauračné a ubytovacie služby a upúta so svojim zaujímavým vonkajším a vnútorným prevedením.

Zdroj: www.psickari.slovenskedovolenky.sk

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *